Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti Balıkesir Milletvekili Poyrazlı, ’evet’i anlatıyor

Poyrazlı Havran merkez ve kırsal mahallelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek halk oylamasında evet oyu vermeleri için destek istedi.

Beraberinde Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Önder, AK Parti Belediye Meclis üyesi Turgay Kılıç ve çok sayıda partili ile buluşan Poyrazlı, esnaf ve vatandaş ve sivil toplu örgütü temsilcilerini ziyaret etti.

16 Nisan’ın ardından gençlerinde seçimlerde vekil olarak seçilebileceğini anlatan Poyrazlı, “çok sayıda liderlerin hayali olan bu sistemi Ak Parti millete götürüyor’ diyerek destek istedi.

Gittiği her yerde vatandaşa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkemize kazandıracaklarını anlatan AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, halk oylamasında vatandaşlardan Güçlü Türkiye için evet oyu vermelerini istedi.

Poyrazlı, Anadolu Lisesi’nin bahçesinde yakılan Nevruz ateşinden atlayarak, bugünün ülkemize huzur ve bereket getirmesi dileğinde bulunduktan sonra örste demir dövdü. Buradan Temaşalık Mahallesi’nde Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi minibüsçü esnafıyla bir araya geldi. Tepeoba ve Çamdibi mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. ‘Evet ‘için söz aldı.

Bir önceki yazımız olan Havran’da Yaşlılar Haftası huzur evinde kutlandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi