Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AK Parti’li Bostan ile ‘hayır’ diyen vatandaş arasında ilginç diyalog

Ayvalık’ta referandum çalışmaları için bulunan Milletvekili Kasım Bostan, ilçe merkezindeki bir kafeteryada vatandaşlarla bir araya geldi. Bu sırada 54 yaşındaki İbrahim Doğan adlı bir işçi emeklisi, Hayırcıyım ama terörist değilim dedi. Bostan, “Ben referandumda ‘hayır’ diyenlerin teröristlikte yaftalanmasını şiddetle kınıyorum. Bunu gördüğünüz gibi basının önünde söylüyorum. Ama şu gerçeği de tespit etmemiz lazım. Hayır diyenlerin içerisinde, bugün HDP var. HDP bir siyasi parti ve aynı zamanda da PKK’nın siyasi sözcüsü. PKK terörist değil mi? Peki PKK’ya terörist demeyecek miyiz? Darbe yapmaya kalkışan FETÖ’cüler terörist değil mi? Bunlar da referandumdan ‘hayır’ çıkması için çalışmıyor mu? Çalışıyor. Biz bunlara terörist diyeceğiz. Ama buların dışında ‘hayır’ tercihini kullanmak isteyen vatandaşlarımızın arasında vatanına, milletine bağlı olanları da vatansever olarak ilan edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, daha sonra sohbet ettiği İbrahim Doğan’a 18 maddelik anayasa değişikliklerini tek tek anlatarak, ‘neden evet’ denilmesi gerektiğini anlattı.

Bir önceki yazımız olan Belediye başkanlarından referandum yorumu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi