Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

“Altıeylül’de yüzde 60 ’Evet’ bekliyorum”

Altıeylül AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Atahan ve yönetim kurulu üyeleri İhlas Haber Ajansı () Balıkesir bürosuna ziyarette bulunarak gündeme dair değerlendirmede bulundu. Şubat ayında AK Parti Genel Merkezi tarafından Altıeylül İlçe Başkanı olarak atanan Ayhan Atahan, ziyarette referandum çalışmaları hakkında bilgi verdi. Atahan, AK Parti Altıeylül teşkilatı olarak 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa oylaması çalışmalarımız devam ediyor. Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, Altıeylül Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ve milletvekillerimiz ile birlikte referandum çalışmaları için mahalle ve ev ziyaretleri ile gece, gündüz demeden çalışıyoruz. Balıkesir’in en büyük ilçesi olan Altıeylül’de ’Evet’ oyları ile rekor kırılmasını bekliyorum. Türkiye genelinde de ’Evet’ oylarının yüzde 60 oranında çıkacağını bekliyorum dedi.

Kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Başkan Atahan, Balıkesir milletvekillerinin referandum çalışması kapsamında tüm ilçelere gideceğini ve bu anlamda görev paylaşımı yapıldığını söyledi. İlçe başkanlığı görevine geldikten kısa süre sonra Başbakan Binali Yıldırım’ı ağırladıklarını anımsatan Atahan, ilçe başkanlığı binasının açılışını yapma görevini yerine getirdiği için mutlu olduğunu kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Dursunbey’de Yaşlılar Günü etkinliği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi