Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ayvalık MEB’den Ayvalık’ın ‘Fatma Annesi’ne doğum günü sürprizi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasında gerçekleşen sürpriz doğum günü etkinliğinde; Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’ın yanı sıra Şube Müdürü Erkin Kamacı, İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sercan Ünlü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro görevlileri; Canan Ulusoy ve Deniz Yıldız’ın yanı sıra Aliçetinkaya İlkokulu Ana Sınıfı Öğretmeni Nesrin Pekçetin Yüceşan 3 öğrencisiyle hazır bulundu.

Mini doğum günü partisinde; kendisine yönelik yapılan sürpriz karşısında duygusal anlar yaşayan Fatma Cavlı, Müdür Güner Bahadır başta olmak üzere herkese teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır da, ilçe genelindeki okullarda ihtiyaç sahibi öğrenciler için gereken her türlü yardımı esirgemeyen Fatma Cavlı’nın, hasta haline rağmen halen daha bu yardımları büyük bir coşkuyla yapmayı sürdürmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir temasları başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi