Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Balıkesir Milletvekli Bostan halı saha açılışına katıldı

Dursunbey AK Parti İlçe başkanlığı tarafından organize edilen referandum çalışmalarına destek vermek amacı ile Dursunbey’e gelen Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, gündüz saatlerinde Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, AK Parti İlçe Başkanı Akif Kandemir ve partililerle İlçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek referandumda destek istedi. Milletvekili Kasım Bostan ve beraberindeki heyet Delice kırsal mahallesini ziyaret etti. Burada vatandaşlara hitap eden Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve Kasım Bostan yeni sistemin bir Türk modeli olduğunu ve bu sistem ile ülkenin yarınlara daha güçlü olarak ulaşacağını ifade ettiler. 16 Nisan’da yapılacak olan referandum’da Delice Mahallesi sakinlerinin %95 üzerinde evet vereceğine inandığını ifade eden Milletvekili Kasım Bostan, daha güçlü Türkiye için sandıkların evetlerle dolmasını istedi.

Dursunbey’de Delice, Kavacık, Durabeyler ve İlçe merkezinde bulunan Yatılı Bölge Okuluna Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan halı sahaların yapımında büyük desteği olan Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan beraberindeki heyet açılış kurdelesini kestiler. Protokol Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen toplarla kaleye şut çekti. Açılışın sonunda ise Partililer ve mahalle sakinleri açılışı yapılan halı saha önünde hatıra fotoğrafı çekildiler.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Yazar Canbey: başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi