Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Uğur genç sporcularla Bursa’yı gezdi

sü düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’nda 2., 3. ve 4. olan takımlar ödül olarak Bursaspor-Galatasaray maçını izledi. Genç sporcular karşılaşma öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile birlikte Bursa’nın tarihi yerlerini de gezdiler.

sü düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’nda 2., 3. ve 4. olan takımlar ödül olarak Bursaspor- Galatasaray maçını izledi. Genç sporcular karşılaşma öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile birlikte Bursa’nın tarihi yerlerini de gezdiler. Turnuvada Yıldızlar kategorisinde Ayvalık Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu, Altıeylül Kuva-yi Milliye Orta Okulu, Karesi 1453 ve Gençler Kategorisinde Ayvalık Yeni Mahalle, Bigadiç Anadolu Lisesi, Burhaniye Şarköy Mahallesi takımlarının sporcuları Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa’da ağırlandı. Başkan Uğur ile birlikte Bursa’nın tarihi ve turistik mekanlarını gezen gençler akşam ise Timsah Arena’da oynanan Bursaspor- Galatasaray karşılaşmasını izlediler.

Şampiyonlar İngiltere yolcusu

Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’nda Yıldızlar kategorisinde şampiyon Edremit Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Gençler kategorisinde şampiyonluğu elde eden Susurluk Yeni Mahallespor ödül olarak İngiltere’de Manchester City maçını izleyecekler. Bu yıl ki Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’na 20 ilçeden 1130 mahalleden 22 bine yakın genç katıldı. Büyükşehir’in spor ve sporcuya olan desteğini süreceğini ifade eden Başkan Uğur, “Genç sporcularımızı Bursa’da ağırladık. Önümüzdeki haftalarda ise her iki grupta da birinci olan takımlarımızı İngiltere’ye götürüyoruz. Manchester City takımının müsabakasını sporcularımızla birlikte tribünden seyredeceğiz. Biz sporu her alanda desteklemeye devam ediyoruz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisindeki tüm amatör spor kulüplerimize de aynı şekilde desteklerimiz devam ediyor. Spora ve sporcuya olan desteklerimiz tüm hızıyla devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan (Özel Haber) Dünya kültür mirası sezon finali yaptı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi