Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

BURÇEP’ten Belediyeler Birliğine ziyaret

Birliğin Edremit’teki merkezinde gerçekleşen ziyarete, BURÇEP dönem sözcüleri Av. Filiz Sonsuz ve Mustafa Yüksel ile platform yürütme kurulu üyeleri Hatice Engin, Eşref Dağ, Burhaniye Kent Konseyi Başkanı Necmi Şengider ile Birlik Encümen Üyesi Oya Özarkon katıldılar.

BURÇEP‘in kuruluş süreci ve çalışmaları ile ilgili bilgiler veren dönem sözcüsü Av. Filiz Sonsuz, Burhaniye ve Körfez genelinde doğayı tehdit eden çevresel sorunların giderek ivme kazandığına dikkat çekerek, bu konudaki endişelerini dile getirdi. Burhaniye’de Çevre Platformu oluşturulmasından memnuniyet duyduğunu belirten Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, BURÇEP’in çalışmalarını yürekten desteklediğini belirterek, Çevre duyarlılığı konusunda her türlü girişimi destekleyeceklerini vurguladı. Başkan İnceoğlu BURÇEP üyelerini kutlayarak günün anısına platforma bir plaket sundu.

Bir önceki yazımız olan 22 Mart Dünya Su Günü Kutlandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi