Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Burhaniye Uygulamalı Bilimler’de seyahat söyleşisi

Gerçekleştirdiği seyahatler ve gittiği ülkelerle ilgili deneyimlerini öğrencilerle paylaşan Koçoğlu, gelecekte 80 günde devri-alem yapmak istediğini belirtti.

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencilerinin dikkatle dinlediği Levent Koçoğlu, Ayvalık Cunda’da otel işletmeciliği yaptığını anlattı. Deneyimlerini öğrencilerle paylaşan Levent Koçoğlu’na teşekkür eden Okul Müdürü Doç.Dr.Oğuzhan İlban, ”Seyahat ve gezi demek turizm demektir. Hem bir turizm akademisyeni hem de bir otel işletmecisi olarak Levent beyi tebrik ediyorum. Kendisi hem otel işletmeciliği hem de yaptığı seyahatlerle ilgili önemli gördüğü konuları bizlere aktardı. Çok okuyan mı bilir yoksa çok gezen mi bilir? sorusunun cevabını hep beraber aradık bugün. Biz hem çok okuyanları hem de çok gezenleri BUBYO’da ağırlamaya devam ederek bu sorunun cevabını hep arıyor olacağız dedi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Uğur ve Vali Yazıcı engelliler ile piknikte buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi