Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Burhaniye’de bahar konseri coşturdu

Reha Yurdakul Kültür Merkezi’ni dolduran müzikseverler, koronun söylediği şarkılara eşlik ederken, unutulmaz bir akşam yaşadı.

Burhaniye’de bu güne kadar onlarca konsere imza atan Türk Sanat Müziği Korosu, dün akşam da unutulmaz bir konser verdi. Kültür Sanat Derneği Başkanı Ali Özcan’ın şefliğini üstlendiği koronun söylediği birbirinden güzel şarkılar izleyenleri coşturdu. İzleyenler şarkılara eşlik ederken, unutulmaz bir akşam yaşadı. Değişik yaş ve meslek guruplarından 30 kişinin görev aldığı koro 24 şarkı seslendirdi. Konseri, Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır da izledi. Başkan Yardımcısı Cemal Bahadır, Dernek Başkanı ve Koro Şefi Ali Özcan’a teşekkür ederken bir buket çiçek takdim etti. Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır, ilçedeki kültürel çalışmalara destek olduklarını söyledi. Kültür Sanat Derneği Başkanı Ali Özcan da, katılımcılara teşekkür ederken, izleyenlerin alkışlarının kendilerine güç kattığını söyledi. Özcan, konserlerin devam edeceğini anlattı.

Bir önceki yazımız olan Burhaniye’nin çevre dostu öğrencileri başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi