Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Burhaniye’de Narkotik Ekipleri sokak satıcılarına savaş açtı

Şehit Turan Bayraktar Parkı başta olmak üzere Hıdırılez, Necdet Tosun, Boğalı ve Bahçelievler parklarında uyuşturucuyla mücadele kapsamında yapılan uygulamada çok sayıdaki vatandaşın üst arabası ve GBT sorgulamaları yapıldı.

Şehit Turan Parkında, Uyuşturucu ile Mücadele ekiplerini gören vatandaşlar, uygulamanın çok yerinde olduğunu belirterek, polis ekiplerine teşekkür etti. Uygulamaya şahit olan vatandaşlar, ”Bu uygulamalar bizlerin refahı gençlerimizi uyuşturucu batağına sürüklenmesinin önlenmesi açısından çok çok önemli. Sık sık yapılmasını isteriz” diye konuştular. Asayiş ekipleri ile birlikte hareket eden Uyuşturucu ile Mücadele ekipleri, üst ve çevre araması yaparken asayiş ekipleri de GBT sorgulaması yaptı. Yapılan uygulamada suç unsuruna rastlanmazken, yapılan açıklamada bu uygulamaların değişik yer ve zamanlarda daha sık yapılarak uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmayacağı vurgulandı.

Bir önceki yazımız olan 30 fidan dikip uzlaştılar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi