Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İvrindi de Bocca şampiyonlarına müdür teşekkürü

İl düzeyindeki Bocca turnuvalarında büyük başarı gösteren öğrencilerin çalışmalarını izleyen Yücel, Türkiye Boca Şampiyonasında başarı dileğinde bulundu.

İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel, okul ziyaretlerine devam ederken, Kayapa Ortaokulu ziyareti sırasında okulun Bocca takımının çalışmalarını izledi. Bocca Türkiye Şampiyonasına katılacak öğrencileri kutlayan Müdür Yücel, beden eğitimi öğretmeni Merve Doğru’dan bilgiler aldı. Sporun insan vücuduna yararının yanı sıra birleştirici geliştirici ve başarma tutkusunu tattırma noktasında ki önemi üzerinde duran Yücel, Öğrencilere bu farklı sporu tanıtan ve sevdiren Beden Eğitimi Öğretmeni Merve Doğru’ya teşekkür ediyorum, Takım olarak okulumuzu, İlçemizi ve ilimizi temsil etme noktasında göstermiş oldukları gayret ve azimden dolayı öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi. Müdür Mustafa Yücel, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Bir önceki yazımız olan Burhaniye Uygulamalı Bilimler’de seyahat söyleşisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir