Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Milletvekili Bostan: “CHP’nin hangi gerekçeler ile hayır cephesinde yer aldığını anlamakta zorlanıyorum”

Edremit’i ziyaret eden Bostan, anayasa değişikliği maddeleri hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin ilerlemesini istemeyen FETÖ, PKK ve Avrupa’nın ’hayır’ cephesinde olduğunu, ancak CHP’nin neden hayır cephesinde olduğunu anlamadığını ifade eden Bostan, “Ben CHP’yi anlamıyorum. CHP’nin hangi gerekçeler ile hayır cephesinde yer aldığını gerçekten anlamakta zorlanıyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucu iradesi olduğu söyleyen bir partinin, bugün biraz önce saymış olduğum vesayet odakları ile aynı cephede yer almasını anlamakta zorlanıyorum. Milletimiz de zorlanıyor. CHP bugüne kadar hep bir yanlış politika üretti. Bu milleti korkular üzerinden yönetmeye çalıştı” dedi.

Projeler ile halka gidilmesi gerektiğinin altını çizen Milletvekili Kasım Bostan, “Bu millet artık korkular üzerinden değil, projeler üzerinden yönetilmek isteniyor. AK Parti’nin asıl başarısı burada yatıyor. AK Parti milletin kendi değerleri ile buluştuğu ve kendi değerleri üzerinden proje üreten bir parti olduğu için 14 yıldan bu yana başarıyı yakalıyor. Buradan CHP’ye sesleniyorum, artık korkular üzerinden değil, projeler ile bu milletin önüne gelsinler. Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk milletini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak projeler ile bu milletin karşısına gelsinler” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Gazi ve şehit yakınlarından ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir