Balıkesir Haberleri, Balıkesir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vatandaşlara fidan dağıtıldı

Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi parkında düzenlenen etkinlikte vatandaşlara ücretsiz ceviz, servi ve çam fıstığı ağaç fidanı dağıtıldı. Bigadiç Orman İşletme Müdürü Raşit Namver Güner düzenlenen etkinlikte toplumda orman ve ağaç sevgisini artırmayı, çevre ve doğa bilincini geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Orman İşletme Müdürlüğüne ait araçlarda getirilen 3 bin ceviz, bin fıstık çamı ve 2 bin selvi ağacı fidanı ücretsiz dağıtıldı. Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası nedeniyle Bigadiç Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi parkında düzenlenen etkinliğe, Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç Cumhuriyet Başsavcı Mehmet Fettahoğlu, Bigadiç Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz , Bigadiç Orman İşletme Müdürü Raşit Namver Güner, Daire Müdürleri, Oda Başkanları, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Can Cangök: "Huzuru olan takımlar başarılı olur" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi